Sklep Techemznaki znakiSklep Techemznaki znaki

Zajmujemy się produkcją znaków bezpieczeństwa od 25 lat. Nasze wieloletnie doświadczenie wpływa na jakość wykonywanych przez nas produktów. Produkujemy znaki wykorzystując surowce najlepszej klasy, które spełniają wszelkie obowiązujące normy.

Od wielu lat, jako jedni z przodujących liderów w branży, używamy innowacyjnych i ulepszonych produktów fotoluminescencyjnych. Przy produkcji posługujemy się nowej generacji ploterami. Znaki drukowane są na folii oraz na na płycie fotoluminescencyjnej. Powoduje to, że nasze znaki są dobrze dostrzegalne przy nawet najsłabszym oświetleniu , na co znacznie wpływa specjalna farba, która pokrywa powierzchnię i zawiera pigment zdolny do emisji światła. Znaki trzeba ochraniać przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą uszkodzić ich powierzchnię poprzez przerwanie świecącego materiału.

W naszej ofercie zobaczą Państwo wiele rodzajów znaków bezpieczeństwa, w tym znaki ewakuacyjne, przeciwpożarowe i bezpieczeństwa drogowego. Znaki te przez uniwersalne oznaczenia, dają gwarancję bezpieczeństwa dzięki informowaniu osób o zasadach i możliwych zagrożeniach powiązanych z danym obszarem. Produkowane przez nas znaki bezpieczeństwa spełniają wszystkie wymagane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą ochronie życia, mienia i zdrowia, a także bezpieczeństwa publicznego. Stosujemy się do wszelkich zasad dopuszczania i wydawania tych wyrobów do użytku publicznego.

W naszym asortymencie widnieją taśma żółto czarna opinie również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, które spełniają wymagania ,które stawia Unia Europejska, oraz które są zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, opracowane przez naszych ekspertów, solidne i łatwe w montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą znaków bezpieczeństwa.

Informacje

Dodany: 2018-08-23
Kategoria: biznes

Tagi dla artykułu

online
Projektowanie stron szczecin
Skuteczna dieta na odchudzanie

Copyright © 2018 Kangurek.sosnowiec.pl