Usługi lokalne

foto

Adwokat Stargard Kancelaria Adwokacka

Adwokat Stargard Kancelaria Adwokacka Kancelaria prawna to miejsce wykonywania zawodu przez prawnika i zespół ludzi tam pracowników. Oprócz doradztwa w zakresie praw i przymusów prawnych, kancelarie reprezentują klientów przed sądami i organami administracji, przy transakcjach biznesowych, negocjacjach oraz wszędzie tam, gdzie konieczna jest pomoc prawna. Wspólnikami w spółkach cywilnej, jawnej i partnerskiej oraz komplementariuszami w spółce komandytowej są wyłącznie mecenasi lub radcowie.

Zobacz więcej ...

foto

Okna pcv Szczecin

Okna pcv Szczecin MS to więcej niż tylko okna, to nowatorskie spojrzenie na świat. Szczecińska firma MS Okna to lider na rynku stolarki okiennej. Okna MS to nasza pasja, sam się o tym przekonaj. Salon sprzedaży okien MS oferuje najciekawsze rozwiązania okienne na rynku. Sprawdzony przedstawiciel firmy MS Okna dostarcza najwyższą jakość usług. Najbardziej innowacyjne okna energooszczędne na rynku, to.

Zobacz więcej ...

foto

Psychoterapia Szczecin

Psychoterapia Szczecin Jesteśmy zespołem wyszkolonych i certyfikowanych psychoterapeutów i psychologów, którzy świadczą profesjonalną opiekę w zakresie zdrowia psychicznego. Dobieramy odpowiednią dla klienta formę terapii, w oparciu o obserwacje, wywiad oraz wielkie doświadczenia naszego personelu w zawodzie. Niesiemy wsparcie, umożliwiające poprawę samopoczucia klienta oraz jego samodzielność w rozwiązywaniu problemów. Psychoterapia Poznawczo-Behawioralna Podejście poznawczo-behawioralne.

Zobacz więcej ...


Copyright © 2018 Kangurek.sosnowiec.pl