Adwokat Stargard Kancelaria AdwokackaAdwokat Stargard Kancelaria Adwokacka

Kancelaria prawna to miejsce wykonywania zawodu przez prawnika i zespół ludzi tam pracowników. Oprócz doradztwa w zakresie praw i przymusów prawnych, kancelarie reprezentują klientów przed sądami i organami administracji, przy transakcjach biznesowych, negocjacjach oraz wszędzie tam, gdzie konieczna jest pomoc prawna. Wspólnikami w spółkach cywilnej, jawnej i partnerskiej oraz komplementariuszami w spółce komandytowej są wyłącznie mecenasi lub radcowie prawni, jak i również prawnicy zagraniczni wykonujący porządną praktykę na bazie stosownej ustawy, a wyłącznym przedmiotem działalności takich firm musi okazać się świadczenie wsparcia prawnej.

Chociaż nie istnieją przepisy uniemożliwiające zakładanie kancelarii prawnych za pośrednictwem osoby niebędące adwokatami oraz radcami prawnymi, które wiodą działalność gospodarczą w zakresie konsultingu prawnego, nie jawi się być to praktyka dozwolona. Zdaniem Sądu Najwyższego, użyty po nazwie przedsiębiorstwa zwrot biuro prawne może wprowadzać klientów w błąd poprzez sugestię, że świadczą w niej pomoc prawną ludzie będące adwokatami lub radcami prawnymi.

Istniejący w Polsce rozbiór na adwokatów i radców prawnych komplikuje prowadzenie łącznych kancelarii z uwagi na różnice uregulowaniach dotyczących np. reklamy. Obecnie prowadzone będą prace posiadające umożliwić adwokatom i radcom prawnym sporządzanie wspólnych biurze prawnym z doradcami podatkowymi. Gwarantujemy obsługę prawną opartą głównie na branż prawników wchodzących w skład naszego zbioru. Wspólna robota funkcjonujących w ramach Kancelarii sekcji prawnych umożliwia realizację zagadnień z wielu gałęzi prawa z jednoczesnym zapewnieniem najwyższej jakości oferowanych usług. Nasz zespół to doświadczeni radcy prawni, adwokaci i konsultanta podatkowi. Współdziałamy z profesorami uniwersyteckimi, biegłymi rewidentami, kancelariami notarialnymi.

Wśród naszych zatrudnionych są ludzie o szerokim doświadczeniu zawodowym, eksperci wyspecjalizowani w konkretnych dziedzinach uprawnienia, a także osoby młode, wzbogacające nasz skład nowatorskimi metodami prawnymi.

Mecenasi naszej kancelarii, oprócz zdolności z zakresu różnych dziedzin uprawnienia, http://kancelariaprawna.stargard.pl posiadają również bogate doświadczenia, które zdobywali obsługując wiodące polskie i zagraniczne firmy jak również kontrahentów z regionu małych jak i również średnich firm działających przy różnych branżach i odcinkach gospodarki. Zespół prawników własnej kancelarii wykazuje się znajomością specyfiki działania, problematyki oraz uwarunkowań prawnych poszczególnych sektorów gospodarki, co daje mnie możliwość prawidłowej oceny kwestii biznesowej naszych Klientów oraz pozwala właściwie dostosować rozwiązania prawne faktycznie, aby uzyskać zamierzone cele.

Informacje

Dodany: 2018-08-03
Kategoria: Usługi lokalne

Tagi dla artykułu

adwokat, usługi lokalne
Unikatowe najpiękniejsze Suknie ślubne
Okna pcv Szczecin

Copyright © 2018 Kangurek.sosnowiec.pl